Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : Naturin

Naturin D&A Çörekotu Yağı 

Kullanım önerisi: Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiştir. Doğrudan tüketim, yemek, sos ve içeceklerde de kullanıma uygundur. Topikal olarak kullanılabilir. Masaj yağlarına, şampuanlara ve  ev yapımı cilt bakım ürünlerine eklenebilir. Tercih edilen şekilde kullanılabilir. Tedavi amaçlı kullanımı için mutlaka doktora danışılmalıdır.
Bilgi: Çörek otu, mavi ve beyaz çiçekleri olan küçük bir bitkinin (Nigella sativa’nın) siyah tohumlarıdır. Bu siyah tohumlar ve bu tohumlardan soğuk sıkım yöntemiyle yağı elde edilmektedir. Çörek otu yağı, antioksidan ve antienflamatuar bir bileşik olan timokinon içerir.
Trans yağ, kimyasal koruyucu, genetiği değiştirilmiş tohum, zirai ilaç, sentetik tatlandırıcı, antibiyotik, boya, renklendirici, ağır metal içermez.
Ambalaj: 150 ml, Kahverengi cam şişe ve kutu.
Ürün Formu: Bitkisel sabit yağ
Tavsiye edilen satış fiyatı: 110TL
İçindekiler: Çörek otu yağı

Çörekotu Yağı ürünü, Naturin tesislerinde üretilmektedir. Naturin üretim tesisleri, 3000 m2 kapalı alanı olan, GMP kriterlerine uygun, İyi üretim uygulamaları prensiplerine göre şartlandırılmış havalandırma sistemli, kontrollü temiz odalarda üretim gerçekleştirmektedir. Naturin, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ile sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirmeyi ve şartlara uygunluğunu sağlamaktadır. Gıda zinciri içerisindeki tüm prosesleri altyapı, personel ve ekipman gibi tüm etkileyenleriyle birlikte kontrol altında tutan önleyici bir sistemdir. Sistemin temel hedefi üretim süreci hatalarından kaynaklanabilen, tolere edilemeyecek risklerin kaynağını belirleyen, ürün kalitesini ve tüketici sağlığını güvenceye almaktır.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon Ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleri İle İlgili Tanıtım Yapılamamaktadır.

www.classoma.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .classoma.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

MY SAĞLIK MEDİKAL KOZMETİK PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor