Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : PHEDA

 PHEDA PREMİUM 
 NANO Lipozom TEKNOLOJİSİ
Lipozom teknolojisi ile hazırlanmıştır.Mide ve bağırsak problemlerinde ki bazı takviye ürünlerin bağırsaklarda ki emilim sağlanmadığı için yeni bir teknoloji çıkmıştırLipozom teknolojisi buna verilen isimdir mide ve bağırsak problemi olsa bile  daha fazla emilimi direk hücre yapısına alır ve yağ tabakasını parçalayarak zayıflamanızı sağlar. bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma, doğum sonrası, ani kilo alma ve verme sonucu oluşan cilt çatlakları, vücut sıkılaştırma kesin çözümüne yönelik üretilen bir formüldür. Özü soya sosundan elde edilen lipozomlar ve termojenik tamamen bitkiseldir. 
Kolojen desteği ile cilt altına nüfus ederek oksijenin yağ yakıcı etkisi ile birleşip termojenik yağ yakımı işlevini görüyor ve termojenik Yağ yakıcılar metabolizmayı hızlandırarak bireylere yağ yakımında destekçi oluyor. 
Gıda takviyesinin içeriğinde bulunan vitaminler  ve iyonlar başarılı bir zayıflama yöntemi ile ortaya çıkarmıştır. İçerisinde bulunan yüksek vitaminler C,A,E,K,B,D, B1,B2,B6, bağışıklık sistemini desteklemektedir. 

 1 Ayda ortalama 8- 10 kg verimi sağlamaktadır.
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ ; Hyaluronik asit  Kolajen Zeytin yaprağı  ekstrakt İncir meyve ekstrakt Hurma çekirdeği yağı Üzerlik tohumu yağı Çam sakızı  ekstrakt Sumak ekstrakt
İLAÇ DEĞİLDİR.! - GIDA TAKVİYESİDİR.! ??HERKES KULLANABİLİR.! ??YAN ETKİSİ VE ZARARI YOKTUR.! ??KİMYASAL HİÇ BİR MADDE İÇERMEZ.!

www.classoma.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .classoma.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

PHEDA 7 ZEYTİN 1 İNCİR

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor