Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...
Portatif Ozon Cihazı ve Negatif İonizer Kolye Birlikte Set Olarak Yollanacaktır.

Portatif Ozon Cihazı


Bu üründe buzdolabı, banyo, yatak odası, ofis, gardırop, ayakkabı dolabı, araba vb. Gibi şarj edildikten sonra herhangi bir alanda kullanılabilen dahili bir şarj edilebilir pil bulunmaktadır. 
Dezenfeksiyon ve koku giderme işlevlerine sahiptir  . 

Dünyanın en güçlü sterilizatörü Ozon, % 99.9 mükemmel sterilize etme gücüne sahiptir.  Dr Air Cleaner Rutubet, Küf, Yemek, Gaz, Tuvalet,Sigara vb Kötü Kokuları yok eder. 

Hastalıklar Hava Yolu ile Geçtiğini Düşünürsek Ortamın Dezenfekte Olması Solunum Yolu Hastalıklarının Bulaşmasını minumum seviye İndirir. Dikkat : Ozonlama İşlemi Yapılırken  Odada Bulunmamanız Tavsiye Edilir. Ozonlama İşlemi Bittikten 5 ile 10 Dk Sonra Ozonla Temizlenmiş Alanı Kullanabilirsiniz. Ozon Gazı Hızlı Bir Şekilde Dağılma ve %99.9 Temizleme ve Dezenfekte Özelliği Vardır

EV ORTAMINDA UYGULA YÖNTEMLERİ ODA TEMİZLİĞİ İÇİN UYGULAMA YÖNTEMLERİ: ? Oturmuş Olduğunuz Odayı Özellikle Kış Günlerinde Havasız Kalmasının vermiş olduğu Toz ve Odada Bulunan Çiçek veya Evcil Canlıların Oluşturduğu Kokuyu Yok Etmek İçin Oda Büyüklüğüne Göre 20 dk  ile 40 dk Arası Ozonlamanız İçeride Daha Temiz Ferah Bir Ortam Olmasını Sağlayacaktır. ? Oda içerisinde bulunan Sigara ve istenmeyen Kötü Kokuları Yok Etmek İçin Uygulanmalıdır. 1.   Döngü koku giderme modu : 
Döngü moduna girmek için güç düğmesini basılı tutun (gösterge ışığı yanar ve yanıp söner) ve ardından 10 dakika çalıştıktan sonra 8 saat durun ve 10 dakika çalıştıktan sonra 8 saat durun . Makinenin gücü bitene kadar bu döngü otomatik olarak kapanacaktır. 
2.   Tekli koku giderme modu :
 Tek moda (sabit ışık) geçmek için döngü koku giderme modunda güç düğmesine tekrar basın ve 20 dakikalık çalışmanın ardından otomatik olarak kapanacaktır. 
3.   Güç hatırlatıcısı :

 Pil gücü çok düşük olduğunda, gösterge hızlı bir şekilde yanıp söner (şarj edilmesi gerektiğini hatırlatır); yavaş şarj sırasında göstergesi yanıp söner ve tamamen şarj olduğunda kapalı gösterge dönüşler.


Negatif İonizer Kolye


HIZLI, UYGUN VE KULLANIMI KOLAY - Sadece bir düğmeye tıklayarak, sessizce saniyede 7 milyondan fazla negatif iyon yayar. Kumsallar, şelaleler veya dağlar gibi doğal sığınaklarda bulunan aynı tür moleküller. Modern ve kompakt tasarım, olumsuz dikkat çekmeden giydiğiniz her şeyle uyum sağlar.

•    ŞARJ EDİLEBİLİR - Kolyenizi taktıktan sonra sadece 60 dakika içinde, bir günlük yüksek kaliteli, verimli bir şekilde solunabilir hava alırsınız. Yeni yüksek güçlü 30 saatlik kalıcı şarjımızla, ister Okulda , ister bir Etkinlikte, ister Dışarıda olun, ister sadece bütün gün evde dinlenirken Çocuklarınızı  temiz, tazelenmiş ve korunmuş olarak görürsünüz.
 
•    HAVA YOLU HASTALIKLARINA KARŞI SON DERECE ETKİLİ - Negatif iyonlar, elektrostatik yükleri nedeniyle havadaki herhangi bir kirletici, bakteri ve diğer hastalık taşıyan parçacıklara bağlanacaktır. Bu, kirli hava parçacıklarını havada kalamayacak kadar ağır hale getirir ve sizi her durumda korumak için mikroskobik bir sağlık kalkanı oluşturur.  Alerji, grip, astım, soğuk algınlığı, ateş ve hatta solunum komplikasyonlarını azaltmada başarılı olduğunu kanıtladı!

•    FİLTRE DAHA AZ - Artık hava temizleyicileriniz için pahalı ve külfetli filtrelerle uğraşma konusunda bir daha asla endişelenmenize gerek yok. Dr Air Cleaner, sadece hızlı bir şarjla çalışan ve size bir ömür boyu sürecek olan, kalıcı bir arıtıcıya sahiptir. Yeni filtresiz teknolojimiz, herhangi bir ek maliyet olmaksızın havanızı sonsuza kadar temizler; bu, temizlik, bakım ve aradaki her şey için fazladan ödeme yapılmaması anlamına gelir.
 
•    SAĞLIK FAYDALARININ BİR TONU – Dr Air Cleaner sizi kısa sürede tazelenmiş hissettirecek. Faydalarından bazıları şunlardır: daha kaliteli uykular almaya başlamak, artan dikkat süreleri, daha net bir bağışıklık sistemi, daha az baş ağrısı ve son derece gelişmiş fiziksel performans!

www.classoma.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .classoma.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

BAHAŞ TEKNOLOJİ

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor